Aktualności

Finalistka "Mam Talent" wydaje własną płytę!
Paulina Lenda 

Pamiętacie Paulinę Lendę, finalistkę pierwszej edycji "Mam Talent!"? Jej głos zrobił piorunujące wrażenie na jury, w którym wówczas zasiadał jeszcze Kuba Wojewódzki. Wtedy nasz juror powiedział, że "zabije tego, kto popsuje karierę Paulinie". Okazuje się, że nasza wokalistka nie dała sobie jej zepsuć i po wielu latach wraca w wielkim stylu - wydaje własną płytę wraz ze swoim narzeczonym.

 

Ale to nie koniec atrakcji w jej życiu. Paulina Lenda wychodzi za mąż w najbliższą sobotę, a płyta ma pojawić się kilka dni po ślubie. Artystka o nadchodzących wydarzeniach w swoim życiu napisała:

"(...) tak naprawdę nie wiem, z czego cieszę się bardziej… Że dane mi jest żyć z kimś, kto nie tylko mnie motywuje, inspiruje, ale i spełnia ze mną kolejne wielkie marzenia, czy z tego, że za dokładnie 9 dni wychodzę za mąż za człowieka, dzięki któremu pokochałam siebie samą, przestałam używać kosmetyków, prostować moje wiecznie napuszone włosy… Że wychodzę za mężczyznę, który dotrzymuje mi kroku, choć to prawie już galop… Mogłabym tak bez końca, ale zostawię to na dzień ślubu! (...) Jedziemy właśnie na nasz wspólny (i prawdopodobnie ostatni przed wielkim wyjazdem) koncert do Krakowa (...) Słuchamy tych piosenek i trochę mi smutno… Bo przecież to już koniec pracy nad tym materiałem! Nasz debiut ujrzy światło dzienne zaraz po tym, jak moje nazwisko się wydłuży… Z drugiej strony to tak naprawdę początek wszystkiego…"

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Paulinie i jej przyszłemu mężowi samych szczęśliwych chwil na nowej drodze życia, no i oczywiście wielkiego sukcesu ich pierwszej płyty "Our House By The Lake".

Przypomnijcie sobie występy Pauliny Lendy w "Mam Talent!". Można odpłynąć...

Paulina Lenda w "Mam Talent!"
Paulina Lenda w "Mam Talent!"
Wideo: fragm. programu "Mam Talent!", prod. FremantleMedia na zlec. TVN, 2008

A już od września na antenie TVN startuje jedenasta edycja najpopularniejszego talent show! Nie zabraknie w niej niezapomnianych wrażeń, utalentowanych uczestników i oczywiście niezastąpionego jury! Tradycyjnie zasiądą w nim: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Niezmiennie towarzyszyć im będzie Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Widzimy się po wakacjach!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pozytywny przekaz na scenie "Mam Talent!"
Następny artykuł:

Pozytywny przekaz na scenie "Mam Talent!"

tvnpix