Sondy i bitwy

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w siódmym odcinku?

zobacz wyniki
  • 12%
    12%
    Paweł Stępień
  • 15%
    15%
    Smyki
  • 24%
    24%
    Marcin Dudycz
  • 9%
    9%
    Ola Marianek
  • 12%
    12%
    DJ Vika
  • 4%
    4%
    Michał Zator
  • 2%
    2%
    Wiera Ambrosiewicz
  • 2%
    2%
    Samba Planet

Oddanych głosów: 3572

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w szóstym odcinku?

Kto był najlepszy w szóstym odcinku?
zobacz wyniki
  • 21%
    21%
    Break Box
  • 4%
    4%
    Krystian Minda
  • 2%
    2%
    Bazobanga
  • 5%
    5%
    Izabela Zaleska-Ulatowska
  • 6%
    6%
    Basket Show
  • 4%
    4%
    Bat Erdene Nymdaava

Oddanych głosów: 1757

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w piątym odcinku?

zobacz wyniki
  • 26%
    26%
    Zelber MC
  • 9%
    9%
    Barbórki
  • 10%
    10%
    Kinga Skiba
  • 3%
    3%
    Mikołaj Berłowski
  • 12%
    12%
    Klaudia Gawor
  • 5%
    5%
    Artur Świrad
  • 6%
    6%
    Patryk Rybarski
  • 3%
    3%
    Karolina Banaszek

Oddanych głosów: 2168

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w czwartym odcinku?

zobacz wyniki
  • 7%
    7%
    Sebastian Świerczyński
  • 5%
    5%
    pies Serafin
  • 7%
    7%
    JumpStyle Team
  • 1%
    1%
    Jarosław Drabiuk
  • 1%
    1%
    Oversire
  • 3%
    3%
    Maciej Dzięgielewski
  • 2%
    2%
    Alicja Sękowska
  • 44%
    44%
    Adrian Okrzeja

Oddanych głosów: 4116

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w trzecim odcinku?

  • 2%
    2%
    Gwardia Gryfa
  • 5%
    5%
    Magda Gawara
  • 3%
    3%
    Red Heels
  • 54%
    54%
    Michał Pakosz
  • 2%
    2%
    Ola Borak
  • 5%
    5%
    Pentagon
  • 7%
    7%
    Pan Ząbek
  • 1%
    1%
    Iga Zaborska

Oddanych głosów: 3745

Sonda zakończona

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w drugim odcinku?

zobacz wyniki
  • 6%
    6%
    Łukasz Public Pawlik
  • 11%
    11%
    Bartek Grzanek
  • 1%
    1%
    Marcin Dejek
  • 2%
    2%
    Drumbastic
  • 1%
    1%
    Michał Sukowski
  • 1%
    1%
    Amza Street
  • 1%
    1%
    Raynel Fernandez Ballester
  • 1%
    1%
    Dominik Czech

Oddanych głosów: 4048

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w pierwszym odcinku?

Kto był najlepszy w pierwszym odcinku?
zobacz wyniki
  • 21%
    21%
    Betty Q
  • 5%
    5%
    Marcin Kowalczyk
  • 10%
    10%
    Taekwondo Rapid Śrem
  • 24%
    24%
    Dawid Rajfur
  • 8%
    8%
    Sylwia Sachajko
  • 3%
    3%
    Marcin Tylkowski

Oddanych głosów: 5350

zobacz pytania

Bitwa zobacz wszystkie

W jakim kolorze włosów wygląda lepiej Agnieszka Chylińska?

w blondzie

w blondzie

w czarnym kolorze

w czarnym kolorze

Sonda zobacz wszystkie

Szymon Hołownia znów poprowadzi MT. Co o tym sądzisz?

Szymon Hołownia znów poprowadzi MT. Co o tym sądzisz?
zobacz wyniki
  • 84%
    84%
    Super, z Prokopem tworzy niepowtarzalny duet!
  • 10%
    10%
    Może być, i tak w tym programie najważniejsi są uczestnicy
  • 7%
    7%
    Wolałabym/wolałbym, żeby prowadzącym był tylko Prokop

Oddanych głosów: 726

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Czy zgadzasz się z decyzją widzów?

  • 52%
    52%
    Tak, wygrał najlepszy
  • 36%
    36%
    Nie, inni byli lepsi
  • 12%
    12%
    Moich faworytów nie było w finale

Oddanych głosów: 7712

Sonda zakończona