Sondy i bitwy

Sonda zobacz wszystkie

Czy zgadzasz się z wynikiem głosowania na zwycięzcę 5. edycji?

zobacz wyniki
  • 46%
    46%
    Tak, wygrali najlepsi
  • 45%
    45%
    Nie, powinien wygrać ktoś inny
  • 10%
    10%
    Nie mam zdania

Oddanych głosów: 5691

zobacz pytania

Bitwa zobacz wszystkie

Lepszy duet piątej edycji to

Delfina i Bartek

Delfina i Bartek

Pitzo & Polssky

Pitzo & Polssky

Sonda zobacz wszystkie

Kto powinien wygrać piątą edycję Mam Talent?

zobacz wyniki
  • 6%
    6%
    Recycling Band
  • 5%
    5%
    Marcin Kowalczyk
  • 7%
    7%
    Kinga Skiba
  • 11%
    11%
    Bartek Grzanek
  • 16%
    16%
    Duet Elita
  • 9%
    9%
    MultiVisual
  • 9%
    9%
    Trio ETC
  • 37%
    37%
    Pitzo & Polssky

Oddanych głosów: 880

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Jakim jurorem będzie Agustin Egurrola?

zobacz wyniki
  • 22%
    22%
    Pan Problemik
  • 30%
    30%
    Dżuror
  • 35%
    35%
    Rodzynek
  • 13%
    13%
    Złodziejaszek

Oddanych głosów: 1037

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w 5. półfinale?

  • 3%
    3%
    Tess
  • 2%
    2%
    Michał Ostrowski
  • 3%
    3%
    Aleksandra Kuśmider
  • 2%
    2%
    Maciej Astramowicz
  • 39%
    39%
    Pitzo&Polssky
  • 8%
    8%
    Anna Polowczyk
  • 40%
    40%
    Anna Filipowska
  • 2%
    2%
    Drumbastic

Oddanych głosów: 1913

Sonda zakończona

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w 4. półfinale?

zobacz wyniki
  • 2%
    2%
    The Swing Alliance
  • 14%
    14%
    Paweł Stępień
  • 13%
    13%
    Kinga Skiba
  • 11%
    11%
    Magdalena Gawara
  • 2%
    2%
    Ocelot Maszty
  • 32%
    32%
    Marcin Dudycz
  • 18%
    18%
    Marcin Kowalczyk
  • 9%
    9%
    Maja Koman

Oddanych głosów: 2834

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w 3. półfinale?

zobacz wyniki
  • 35%
    35%
    Delfina i Bartek
  • 9%
    9%
    Dawid Rajfur
  • 21%
    21%
    Duet Elita
  • 17%
    17%
    Patryk Rybarski
  • 9%
    9%
    Betty Q
  • 7%
    7%
    Maciej Dzięgielewski
  • 1%
    1%
    Volare
  • 2%
    2%
    Zaklepotani

Oddanych głosów: 2833

zobacz pytania

Bitwa zobacz wszystkie

Na kogo zagłosowałbyś, gdybyś był jurorem?

na Patryka

na Patryka

na Delfinę i Bartka

na Delfinę i Bartka

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w 2. półfinale?

zobacz wyniki
  • 17%
    17%
    Taekwondo Rapid Śrem
  • 12%
    12%
    Jump Style Team
  • 23%
    23%
    Agata Dziarmagowska
  • 5%
    5%
    Red Heels
  • 6%
    6%
    Karolina Banaszek
  • 30%
    30%
    Dawid Bryniarski
  • 8%
    8%
    Bartek Grzanek

Oddanych głosów: 2543

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w 1. półfinale?

zobacz wyniki
  • 28%
    28%
    Trio ETC
  • 14%
    14%
    Recycling Band
  • 5%
    5%
    Break Box
  • 5%
    5%
    Aleksandra Borak
  • 5%
    5%
    Marcin Tylkowski
  • 40%
    40%
    Mieszko Włodarczyk
  • 1%
    1%
    Gwardia Gryfa
  • 2%
    2%
    Michał Zawrot

Oddanych głosów: 2756

zobacz pytania

Bitwa zobacz wszystkie

Mój ulubiony prowadzący to:

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia