Sondy i bitwy

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w piątym odcinku?

zobacz wyniki
  • 5%
    5%
    Roman Gładyś
  • 12%
    12%
    Mateusz Kufel
  • 5%
    5%
    Oliwia Białogłowska
  • 3%
    3%
    Ary Man
  • 5%
    5%
    Areta Chmiel
  • 13%
    13%
    Lekko Pijani
  • 3%
    3%
    Bielskill
  • 3%
    3%
    Paweł Dowchań

Oddanych głosów: 2457

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w czwartym odcinku?

zobacz wyniki
  • 3%
    3%
    Punto Latino
  • 8%
    8%
    Lipskee
  • 19%
    19%
    Świnka Raćka
  • 5%
    5%
    Teatr Czarnego Tła
  • 9%
    9%
    Alter Trio
  • 4%
    4%
    Anna Patrys
  • 4%
    4%
    Pin Up Candy
  • 2%
    2%
    Maciej Jaroszek

Oddanych głosów: 2809

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w trzecim odcinku?

zobacz wyniki
  • 5%
    5%
    Krzysztof Drabik
  • 5%
    5%
    Wolf & The Motherfuckers
  • 2%
    2%
    Łukasz Langowski
  • 8%
    8%
    Just Edi
  • 6%
    6%
    Isabell Otrębus - Larrson
  • 9%
    9%
    Iza Płóciennik
  • 11%
    11%
    Jakup Kipa
  • 6%
    6%
    Jowita i Michał

Oddanych głosów: 2282

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w drugim odcinku?

zobacz wyniki
  • 2%
    2%
    Sweet Donut
  • 4%
    4%
    Cyrkland Kobra
  • 1%
    1%
    Flauto Dolce
  • 7%
    7%
    Brozi
  • 4%
    4%
    Acroart
  • 23%
    23%
    Ryszard Żurek
  • 6%
    6%
    Barbie Boom
  • 2%
    2%
    Big Baloon Man

Oddanych głosów: 4353

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w pierwszym odcinku?

zobacz wyniki
  • 4%
    4%
    Bucket Guys
  • 2%
    2%
    Julian Waglewski
  • 4%
    4%
    Sky Fighters
  • 11%
    11%
    Pan Ząbek
  • 24%
    24%
    Łukasz Świrk
  • 3%
    3%
    Red Pop
  • 15%
    15%
    Adrian Makar
  • 4%
    4%
    Kuba i Sabina

Oddanych głosów: 8221

zobacz pytania

Bitwa zobacz wszystkie

Lepszy juror to:

Robert Kozyra

Robert Kozyra

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w finale?

zobacz wyniki
  • 15%
    15%
    Tekla Klebetnica
  • 3%
    3%
    Tomasz Kabis
  • 7%
    7%
    Agnieszka Marczak
  • 5%
    5%
    Marek Born
  • 19%
    19%
    Fireflies
  • 8%
    8%
    Marcel Ołubek
  • 29%
    29%
    Santiago Gil
  • 13%
    13%
    Diana Staniszewska

Oddanych głosów: 3571

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto wygra 6. edycję?

zobacz wyniki
  • 16%
    16%
    Fireflies
  • 8%
    8%
    Tekla Klebetnica
  • 4%
    4%
    Agnieszka Marczak
  • 8%
    8%
    Kinga Zdybel
  • 10%
    10%
    Marcel Ołubek
  • 6%
    6%
    Marek Born
  • 6%
    6%
    Tomasz Kabis
  • 11%
    11%
    Diana Staniszewska

Oddanych głosów: 2350

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w piątym półfinale?

zobacz wyniki
  • 5%
    5%
    Sihir Stars
  • 6%
    6%
    Kamil Kobędzowski
  • 10%
    10%
    Agnieszka Marczak
  • 5%
    5%
    Steamlove
  • 23%
    23%
    M&Ms
  • 3%
    3%
    NRS
  • 26%
    26%
    Kinga Zdybel
  • 23%
    23%
    Volodymir Omelchenko

Oddanych głosów: 1178

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w czwartym półfinale?

zobacz wyniki
  • 1%
    1%
    Mulemba
  • 5%
    5%
    Tekla Klebetnica
  • 10%
    10%
    Patman Crew
  • 2%
    2%
    Paweł Piekarski
  • 65%
    65%
    Diana Ciecierska
  • 5%
    5%
    Kabaret Świerszczychrząszcz
  • 1%
    1%
    Magda i Wojtek
  • 12%
    12%
    Tetiana Galitsyna

Oddanych głosów: 7658

zobacz pytania