Sondy i bitwy

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w 1. odcinku?

zobacz wyniki
  • 5%
    5%
    Krystian Wawrzyniak
  • 9%
    9%
    Karol Gizmo Giżewski
  • 2%
    2%
    Sławomir Pawlikowski
  • 5%
    5%
    Dawid Wójcik
  • 7%
    7%
    Winston Carter
  • 8%
    8%
    Iga Cybylska
  • 22%
    22%
    Teatr Maskarnia
  • 3%
    3%
    Maciej Jasiński

Oddanych głosów: 2420

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w finale?

zobacz wyniki
  • 19%
    19%
    Adrian Makar
  • 24%
    24%
    Berenika Nienadowska
  • 19%
    19%
    Mateusz Guzowski
  • 12%
    12%
    Łukasz Świrk
  • 9%
    9%
    Julia Olędzka
  • 3%
    3%
    Acroart
  • 9%
    9%
    Lowzar
  • 6%
    6%
    Alter Trio

Oddanych głosów: 4046

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto jest Twoim faworytem w finale?

zobacz wyniki
  • 18%
    18%
    Mateusz Guzowski
  • 14%
    14%
    Adrian Makar
  • 8%
    8%
    Julia Olędzka
  • 4%
    4%
    Acroart
  • 14%
    14%
    Alter Trio
  • 12%
    12%
    Łukasz Świrk
  • 2%
    2%
    Krzysztof i Jan
  • 18%
    18%
    Berenika Nienadowska

Oddanych głosów: 2278

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w piątym półfinale?

zobacz wyniki
  • 5%
    5%
    Dziubek Band
  • 1%
    1%
    Śpiewak Grotesque
  • 2%
    2%
    Les Chattes
  • 3%
    3%
    Kuba i Sabina
  • 3%
    3%
    Mateusz Kufel
  • 49%
    49%
    Stowarzyszenie Parkour Białystok
  • 12%
    12%
    Adrian Lipiński
  • 26%
    26%
    Berenika Nienadowska

Oddanych głosów: 1226

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w czwartym półfinale?

zobacz wyniki
  • 3%
    3%
    Bucket Guys
  • 5%
    5%
    F.O.U.R.S. Collective
  • 6%
    6%
    Teatr Czarnego Tła
  • 16%
    16%
    Top Toys
  • 33%
    33%
    Alter Trio
  • 24%
    24%
    Julia Olędzka
  • 7%
    7%
    Cyrkland Kobra
  • 6%
    6%
    Pin Up Candy

Oddanych głosów: 1977

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w trzecim półfinale?

zobacz wyniki
  • 6%
    6%
    Oyama Karate
  • 2%
    2%
    Wolf & The Motherfuckers
  • 10%
    10%
    Michał Szuba
  • 7%
    7%
    Isabell Otrębus - Larrson
  • 9%
    9%
    Szał
  • 13%
    13%
    Krzysztof i Jan
  • 22%
    22%
    Martyna Majak
  • 31%
    31%
    Adrian Makar

Oddanych głosów: 1812

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w drugim półfinale?

zobacz wyniki
  • 5%
    5%
    Barbie Boom
  • 2%
    2%
    Lekko Pijani
  • 6%
    6%
    Brozi
  • 10%
    10%
    Pielgrzym
  • 12%
    12%
    Acroart
  • 7%
    7%
    Patman Crew
  • 12%
    12%
    Izabela Płóciennik
  • 48%
    48%
    Lowzar

Oddanych głosów: 2198

zobacz pytania

Bitwa zobacz wszystkie

W której fryzurze bardziej do twarzy Agnieszce Chylińskiej?

Agnieszka z krótkimi włosami

Agnieszka z krótkimi włosami

Agnieszka z długimi włosami

Agnieszka z długimi włosami

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w pierwszym półfinale?

zobacz wyniki
  • 2%
    2%
    Punto Latino
  • 3%
    3%
    Red Pop
  • 5%
    5%
    Krzysztof Drabik
  • 2%
    2%
    Anna Patrys
  • 11%
    11%
    Calipso
  • 33%
    33%
    Łukasz Świrk
  • 42%
    42%
    Mateusz Guzowski
  • 2%
    2%
    Julian Waglewski

Oddanych głosów: 3564

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w siódmym odcinku?

zobacz wyniki
  • 5%
    5%
    Krzysztof Kądziołka
  • 12%
    12%
    Oyama Karate
  • 6%
    6%
    New Belly
  • 13%
    13%
    Maciej Sokołowski
  • 16%
    16%
    Szaleni Naukowcy z Laboratorium Pana Korka
  • 24%
    24%
    F.O.U.R.S. Collective
  • 16%
    16%
    AZS AWF Poznań
  • 4%
    4%
    Rebeliart

Oddanych głosów: 1039

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w szóstym odcinku?

zobacz wyniki
  • 4%
    4%
    Elvis Presley Revival Band
  • 10%
    10%
    Patman Crew
  • 3%
    3%
    Adam Marcinkowski
  • 4%
    4%
    Marcin Gogołowicz
  • 6%
    6%
    Les Chattes
  • 7%
    7%
    Mateusz Mendyka
  • 6%
    6%
    Szczepan Różycki
  • 4%
    4%
    Śpiewak Grotesque

Oddanych głosów: 2086

zobacz pytania