Sondy i bitwy

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w finałowym odcinku?

zobacz wyniki
  • 11%
    11%
    LUZIK 1
  • 2%
    2%
    JULIA KUCEMBA
  • 2%
    2%
    INNA BILIAIEVA
  • 2%
    2%
    ANIA BĘBENEK
  • 31%
    31%
    REFAT ABDULLAYEV
  • 13%
    13%
    PIOTR DENISIUK
  • 13%
    13%
    ŁUKASZ ŚWIRK
  • 5%
    5%
    BRACIA KŁECZEK

Oddanych głosów: 712

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w czwartym półfinale?

zobacz wyniki
  • 9%
    9%
    Luzik 1
  • 2%
    2%
    Freakshow
  • 12%
    12%
    Maciej Pęda
  • 9%
    9%
    Magda Przychodzka
  • 3%
    3%
    Igor Chipovsky
  • 26%
    26%
    Marina Laikina
  • 25%
    25%
    Lukas Gogol
  • 15%
    15%
    Paweł Pomazan

Oddanych głosów: 395

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w trzecim półfinale na żywo?

zobacz wyniki
  • 4%
    4%
    BLUEBERRY HILL TRIO
  • 12%
    12%
    DARIA STAŃCZYK PERESYPKINA
  • 25%
    25%
    ROMAN SŁOMKA
  • 1%
    1%
    STORO
  • 29%
    29%
    EMIL i KACPER Studio Tańca UDS
  • 8%
    8%
    JULIA KUCEMBA
  • 9%
    9%
    DAISI
  • 13%
    13%
    ANIA BĘBENEK

Oddanych głosów: 409

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w drugim półfinale?

zobacz wyniki
  • 8%
    8%
    WHAT IS YOUR NAME
  • 1%
    1%
    ILIJA ZINEVICH
  • 1%
    1%
    BEATA KOSSOWSKA
  • 13%
    13%
    „NADIA” KAROLINA ZAŁĘCKA
  • 4%
    4%
    THE STORYWALKERZ
  • 9%
    9%
    „SHAO” MICHAŁ SZAŁUCHO
  • 43%
    43%
    PIOTR DENISIUK
  • 21%
    21%
    MAGDALENA ANDRES

Oddanych głosów: 443

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w pierwszym półfinale?

zobacz wyniki
  • 3%
    3%
    TV Project
  • 2%
    2%
    Kraków Street Band
  • 2%
    2%
    Ścibor Szpak
  • 7%
    7%
    Oleksandr Bozhyk
  • 18%
    18%
    Bracia Kłeczek
  • 59%
    59%
    Paweł Zaręba
  • 4%
    4%
    Inna Biliaieva
  • 5%
    5%
    Katarzyna Golecka

Oddanych głosów: 757

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Który występ z 7. odcinka spodobał Ci się najbardziej?

zobacz wyniki
  • 31%
    31%
    Daria Stańczyk-Peresypkina
  • 8%
    8%
    TOP TOYS DUO
  • 6%
    6%
    SZTRYMY GANG
  • 8%
    8%
    MICHAEL ALLEN ILUZJONISTA
  • 11%
    11%
    Gautam Ramachandra Marathe
  • 9%
    9%
    Katarzyna Golecka
  • 3%
    3%
    Jakub Przeradzki
  • 18%
    18%
    Damian Lis

Oddanych głosów: 342

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Który występ z 6. odcinka spodobał Ci się najbardziej?

zobacz wyniki
  • 7%
    7%
    Magda Przychodzka
  • 3%
    3%
    Happy Dance
  • 1%
    1%
    Szymon Krzysztoszek
  • 7%
    7%
    Katarzyna Gawenda
  • 37%
    37%
    Sinful Betty's Band
  • 14%
    14%
    Milena Le Minh
  • 2%
    2%
    Dziubee Drumer
  • 12%
    12%
    Chór Zespołu Szkół w Michałowicach

Oddanych głosów: 897

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Który występ z 5. odcinka spodobał Ci się najbardziej?

zobacz wyniki
  • 4%
    4%
    MAGO Bartosz Szubert
  • 8%
    8%
    Ewa Jankowska i Łukasz Raś
  • 2%
    2%
    THE THREEX
  • 5%
    5%
    Łukasz Chwieduk
  • 10%
    10%
    Justyna Mikunda
  • 5%
    5%
    LUZIK 1
  • 27%
    27%
    Nalan Avhan
  • 5%
    5%
    DQ SELLINA DE MELLON

Oddanych głosów: 640

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Który występ z 4. odcinka spodobał Ci się najbardziej?

zobacz wyniki
  • 1%
    1%
    Mega Dance
  • 1%
    1%
    Beata Kossowka i Eberhard Klunker
  • 1%
    1%
    Szymon Filipowicz
  • 0%
    0%
    Damian Kość
  • 0%
    0%
    Damian Spętany
  • 1%
    1%
    Maciej Pęda
  • 1%
    1%
    Marina Laikina
  • 49%
    49%
    Duet Gajda

Oddanych głosów: 3643

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Który występ z 3. odcinka spodobał Ci się najbardziej?

zobacz wyniki
  • 1%
    1%
    Kamila i Klaudia
  • 1%
    1%
    Joanna Korbal i Lorie
  • 1%
    1%
    WHAT IS YOUR NAME
  • 19%
    19%
    Paweł Zaręba
  • 1%
    1%
    ADELON
  • 2%
    2%
    Oleksander Bozhyk
  • 2%
    2%
    TV PROJECT
  • 1%
    1%
    Jan Matejko

Oddanych głosów: 1473

zobacz pytania

Sonda zobacz wszystkie

Kto był najlepszy w 2. odcinku?

zobacz wyniki
  • 8%
    8%
    KRAKÓW STREET BAND
  • 2%
    2%
    Wiesław Szydłowski
  • 4%
    4%
    ONE GUITAR BAND
  • 5%
    5%
    Inna Biliaieva
  • 17%
    17%
    Lukas Gogol
  • 17%
    17%
    Piotr Denisiuk
  • 11%
    11%
    Kamila Lewicka
  • 10%
    10%
    Top Toys

Oddanych głosów: 742

zobacz pytania