Me Myself and I

Gwiazdy
 Me Myself and I
  Foto: Grzegorz Press
„My Myself And I” to projekt wokalny bazujący na ludzkim głosie. Zespół powstał w 2006 r. z inicjatywy Magdaleny Pasierskiej. W skład wokalnego duetu wchodzą: Magdalena Pasierska i Michał Majeran. W "Mam Talent!" wspierał ich beatboxer Piotr Saulik.

Parę najważnieszych faktów "z życia" zespołu:

We wrześniu i październiku 2006 Me Myself And I stworzył muzykę do serii reklam sieci Heyah. W sierpniu 2007 MMI zaproszono do napisania utworu inspirowanego ścieżką dźwiękową  gry komputerowej Wiedźmin. Tak powstał jeden z najlepszych utworów bandu - Sou Au.

W październiku 2007 roku utwór "Takadum" znalazł się na wydanej przez Magnetic Records składance Ram Café 2 firmowanej przez Radio Ram i Piotra Bartysia.

5 lipca 2008 w ramach Warsaw Summer Jazz Days, Me Myself And I supportował koncert Bobby McFerrin Duets, w którym obok Bobbiego McFerrina wystąpili także Leszek Możdżer i Anna Maria Jopek.

13 lipca 2008 na wrocławskim rynku Me Myself And I wykonał na żywo, całkowicie autorską muzykę do Pomysłowego Dobromira . Koncert obył się w ramach festiwalu ArtAnimAkcja.

15 lipca 2008 Me Myself And I wystąpił jako support przed Manu Chao.

9 grudnia 2008 Me Myself And I miało zaszczyt poprzedzić swoim koncertem spotkanie mieszkańców Wrocławia z XIV Dalajlamą.

Na początku czerwca 2009 nakładem wydawnictwa LUNA Music ukazała się płyta +4871, będąca kompilacją utworów wrocławskich zespołów. Autorką komplilacji jest Natalia Grosiak. Płytę otwiera specjalna wersja Takadum Me Myself And I.

We wrześniu 2009 w studiu Polskiego Radia w Katowicach Me Myself And I więło udział w nagraniu płyty dla Fundacji Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową Iskierka. Na płycie, na której głównymi wykonawcami są dzieci znajdą się również utwory Natalii Kukulskiej i Miki Urbaniak.

We wrześniu 2010 roku w telewizji TVN został wyemitowany pierwszy odcinek nowej serii programu "Mam Talent", jednym z uczestników programu okazał się Me Myself and I. Wykonują piosenkę "Skibaraba". Po bardzo dobrych opiniach jury zespół przechodzi do kolejnej rundy. W półfinale śpiewają "Takadum". W finale chcą zagrać nową kompozycję "Elytom Encon". Ograniczenia produkcyjne skłaniają ich do podjęcia innej decyzji. Ostatecznie więc brawurowo prezentują swoją interpretację "Mazurka F-Dur" Fryderyka Chopina . W całym konkursie zajmują czwarte miejsce. Uznani są jednak przez wielu, m.in. jurora Kubę Wojewódzkiego za prawdziwych zwycięzców tego programu.

3 marca 2011 - ukazuje się pierwsza, debiutancka płyta zespołu pod nazwą "TAKADUM!".

Me Myself and I w "Mam Talent!"
Me Myself and I w "Mam Talent!"

tvnpix