TALENT: freestyle basketball (triki z piłkami do koszykówki)
MIEJSCOWOŚĆ: Szczytno/Kraków

Andrzej pochodzi ze Szczytna, a obecnie mieszka w Krakowie. Swoją pasję freestyle basketball zaczął rozwijać w gimnazjum, gdzie poznał kolegów o podobnych zainteresowaniach. Inspiracje do treningów czerpał głównie z internetu.

W 2009 roku został przyjęty do warszawskiej ekipy "Streetball Project Crew", która występowała na terenie całej Polski.

Obecnie bierze udział w pokazach oraz turniejach na całym świecie. Występował m.in. we Włoszech, Niemczech, Ukrainie, Czechach oraz Japonii. Wygrał wiele zawodów ogólnopolskich, a w 2012 roku został mistrzem Polski. W swoim dorobku ma także miejsca na podium na zawodach o randze europejskiej.

Wraz z trójką przyjaciół tworzy ekipę pokazową "Flow Fever".

Interesuje się też informatyką, w szczególności bazami danych. Niedawno zaczął trenować gimnastykę. Lubi też bieganie oraz jazdę na rolkach.