Zgłoś się do nowej edycji "Mam Talent!"

następna strona

Aktualności

powrót do listyPoprzednia

Agustin Egurrola nowym jurorem "Mam Talent!"

Newsy |
Agustin Egurrola nowym jurorem "Mam Talent!"
Agustin Egurrola

Agustin Egurrola dołączył właśnie do zacnego grona jurorów "Mam Talent!". Choreograf zastąpił Roberta Kozyrę, który był związany z show przez dwie ostatnie edycje. Czy Agustin wniesie do programu trochę latynoskiego temperamentu? Czy znajdzie wspólny język z koleżankami z jury, Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską? O tym wszystkim przekonamy się już na jesieni, kiedy wystartuje nowa edycja "Mam Talent!". A jeśli chcecie wziąć w niej udział, przyjdźcie na warszawski casting ostatniej szansy już 8 czerwca! Sprawdźcie szczegóły >>>

Myślicie, że obecność Agustina w jury sprawi, że tancerze będą mieli większą szansę na sukces w nowej edycji "Mam Talent!"? My obstawiamy, że tak! Zobaczcie zabawny fragment "You Can Dance", w którym Egurrola zachwyca się pewną tancerką, a zwłaszcza jej fizycznymi... atutami ;)

Agustin Egurrola urzeczony seksownym biustem...
Agustin Egurrola urzeczony seksownym biustem...

AGUSTIN EGURROLA. Założyciel i dyrektor EGURROLA DANCE STUDIO - największej w Polsce szkoły tańca. Wielokrotny Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i South-American Show Dance - Akademicki, Amatorów i Zawodowców. Wraz ze swoją partnerką, Joanną Szokalską, reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata (8 - Mistrzostwa Świata w Miami, 8 - Mistrzostwa Europy). Finalista największych międzynarodowych turniejów tanecznych w kategorii Raising Stars: Blackpoll - III miejsce, International - III miejsce, UK Open - II miejsce. Zwycięzca Open London Championships, finalista Pucharu Świata - Insbruk 2000'.

Egurrola jest także założycielem i choreografem zawodowej grupy tanecznej VOLT. Od wielu lat współpracuje z gwiazdami polskiej i światowej sceny. Tworzył oprawę choreograficzną do najważniejszych w ostatnich latach przedsięwzięć estradowych i rozrywkowych w Polsce, takich jak: festiwale piosenki w Sopocie i Opolu. To właśnie o nim mówi się, że zmienił oblicze polskiej estrady wprowadzając na nią, obok wokalistów, prawdziwe show taneczne. Realizowane przez Agustina Egurrolę od strony choreograficznej przedsięwzięcia artystyczne zmieniły się w niezwykle spektakularne przedstawienia rozrywkowe.

Program „Tour de Maryla" (TVP1) z jego oprawą artystyczną znalazł się w gronie finalistów międzynarodowego festiwalu telewizyjnych audycji rozrywkowych "Róże Montreu". Egurrola jest twórcą tanecznych prologów występów Zukero, Gipsy Kings oraz Garou.

Agustin Egurrola odpowiadał za całość strony choreograficznej "Tańca z Gwiazdami" i zasiadał w jury programu "You Can Dance. Po prostu tańcz".

tvnpix